Odpadové hospodářství města Olomouc

Olomouc třídí odpad

Aktuality

V Olomouci přibylo třicet nádob na sběr jedlých olejů a tuků

20.09.2021 | Na přelomu září a října postupně přibývá v ulicích Olomouci třicet nových nádob na sběr použitých jedlých olejů a tuků. Celkový počet speciálních nádob zelené barvy s oranžovým víkem o objemu 120 litrů se tím zvýší na 71 stanovišť plošně rozmístěných ve všech částech města. ...

Oznámení o hromadné platbě za odpad je možné podat pouze písemně

06.05.2021 | Blíží se termín pro platbu za svoz komunálního odpadu – tento poplatek je třeba uhradit do konce května. Mnoho Olomoučanů využívalo možnost hromadné platby, tedy sloučení poplatků za více osob v jednou platebním příkazu. Z technických důvodu po hackerském útoku však bude nyní možné tento formulář odevzdat pouze v písemné podobě. ...

Uzavření budov Technických služeb pro veřejnost

13.10.2020

Technické služby města Olomouce upozorňují veřejnost, že z důvodu nepříznivé epidemiologické situace jsou od úterý 13. října 2020 pro veřejnost uzavřeny všechny objekty Technických služeb města Olomouce, a.s. Nařízení platí do odvolání.

„Žádáme občany a zákazníky, aby veškerá podání činili prostřednictvím pošty, datové schránky, elektronicky či telefonicky,“ uvedla za TSMO Pavla Holubčíková.

Sběrové dvory fungují beze změn a podzimní sběrové soboty probíhají dál v plánovaném harmonogramu. Veškeré kontakty a informace jsou na webové stránce společnosti www.tsmo.cz.

Statutární město Olomouc, Horní náměstí 583, 779 11 Olomouc