Odpadové hospodářství města Olomouc

Olomouc třídí odpad

Aktuality

Olomoucký kraj je špičkou v třídění odpadů! Jedničkou mezi velkými městy je Olomouc

19.05.2017 | Zástupci nejlepších měst a obcí Olomouckého kraje v třídění odpadů za rok 2016 byly ve čtvrtek oceněni ve Velké Bystřici. Ve 12. ročníku tradiční soutěže s názvem O Keramickou popelnici byly vyhodnoceny celkem čtyři kategorie podle velikosti obcí a měst. V kategorii měst nad 15 tisíc obyvatel znovu uspěla Olomouc. ...

Poslední jarní Sběrová sobota

12.05.2017 | Poslední možnost na jarní úklid mají v sobotu 13. května Olomoučané především z centra města a Nových Hodolan. Odpad ale mohou do přistavených kontejnerů odevzdat i lidé z jiných městských částí. ...

Olomoucký kraj je špičkou v třídění odpadů! Jedničkou mezi velkými městy je Olomouc

19.05.2017

Zástupci nejlepších měst a obcí Olomouckého kraje v třídění odpadů za rok 2016 byly ve čtvrtek oceněni ve Velké Bystřici. Ve 12. ročníku tradiční soutěže s názvem O Keramickou popelnici byly vyhodnoceny celkem čtyři kategorie podle velikosti obcí a měst. V kategorii měst nad 15 tisíc obyvatel znovu uspěla Olomouc.

Poslední jarní Sběrová sobota

12.05.2017

Poslední možnost na jarní úklid mají v sobotu 13. května Olomoučané především z centra města a Nových Hodolan. Odpad ale mohou do přistavených kontejnerů odevzdat i lidé z jiných městských částí.

Na olomouckém Ekojarmarku se budou sbírat staré mobily, ve hře je nová televize

28.04.2017

Chcete udělat něco pro přírodu a mít navíc šanci vyhrát novou televizi? Stačí, když v pondělí 1. května 2017 od 8 do 13 hodin na olomoucký Ekojarmark na Horním náměstí přinesete k červenému stánku neziskové společnosti ASEKOL jakýkoliv starý mobilní telefon. Každý, kdo přinese starý mobil se může zapojit do soutěže, v rámci níž v odpoledních hodinách na pódiu výherce převezme nový značkový televizor s uhlopříčkou 80 cm!

Statutární město Olomouc, Horní náměstí 583, 779 11 Olomouc
 
Redakční systém: CMSOl